5 yılı aşkın bir süredir şirketlerin finansal ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Krafthink, kendini işine adamış, değerlere dayalı bir teknoloji ajansıdır.

İletişim

Efeler Mahallesi 305 Sokak No:26 K:1 D:2 Şirinyer, Buca/İzmir

info@krafthink.com

0537 647 67 39
0536 663 71 35

Dijital Çözümler

İş süreçlerinizde otomasyon ve dijitalleşmeyi sağlayarak tüm değerli kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Uçtan uca her sektör ve departmanın ihtiyacına uygun iş uygulamaları çözümleriyle sizlere kolay yönetilebilir bilgi akışını sağlıyoruz.

e-Dönüşüm (e-Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-İrsaliye, e-SMM, e-MM) süreçlerinizi Kraft Entegre ile tek platformdan ve son regülasyonlara uygun şekilde yönetebilirsiniz.

Fiziksel arşiv tutmak yerine evraklarınızı dijital arşiv ile arşivleyerek depo maliyetinden kurtulabilir, e-Arşiv Fatura, e-Fatura, e-İrsaliye gibi çözümlerimizle maliyeti düşürebilir ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Sözleşme süreçlerinizi dijitalleştirerek dijital dünyaya atım atabilir ve baskı maaliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

Regülasyonlara uyum gösteren, işinizi dijitale taşımanızı sağlayan iş uygulamaları çözümlerimizle maliyet avantajı sağlarken operasyonel verimliliğinizi artırabilirsiniz.