5 yılı aşkın bir süredir şirketlerin finansal ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Krafthink, kendini işine adamış, değerlere dayalı bir teknoloji ajansıdır.

İletişim

Efeler Mahallesi 305 Sokak No:26 K:1 D:2 Şirinyer, Buca/İzmir

info@krafthink.com

0537 647 67 39
0536 663 71 35

// Neden Biz?

Dijital Dünyadaki Partneriniz.

Teknolojinin hızla geliştiği, anlık bildirimlerin hayatımızın bir parçası olduğunun farkındayız. İş gücünü azaltmak, zaman tasarrufu sağlamak ve en önemlisi işiniz ile alakalı somut veriler ile bilgi doğruluğunu sağlamak adına tecrübeli  ve koordineli çalışan bir ekip ile platform bağımsız uygulamalar geliştirerek işinizi daha etkin bir şekilde yönetmeniz için çalışıyor böylece hayatın akışına kendinizi daha çok bırakmanızı sağlıyoruz.

Deneyim

Ekibimiz alanında uzman ve sürekli olarak kendini geliştirmekte olan personellerden oluşmaktadır.

Hızlı Destek

Sizlere ihtiyaçlarınız ve sorunlarınızla ilgili olarak en hızlı çözümü sunmak için çalışıyoruz

// Hizmetlerimiz

Bilişim Teknolojileri Alanında
Geniş Bir Hizmet Ağı Sunuyoruz.

Vizyonumuz

Bilgi güç, gizlilik esastır. Bu mantalite ile değerlerimizden ve hizmet kalitemizden ödün vermeden müşterimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve sürekliliğini sağlamak bizim profesyonellik anlayışımızdır.

Misyonumuz

İnsana verdiğimiz değer ve yaşam kalitesine olan inancımız doğrultusunda; çözümlerimiz ve hizmet anlayışımız ile kalite, güven ve iş ahlakı değerlerimizi birleştirerek daima en iyiyi üretmek ve sunmak adına sektörde yenilikçi ve her zaman liderliği hedefleyen öncü bir şirket olmak.

Prensiplerimiz

Kendini yenilemeyen birey, kurum, millet geride kalmaya yok olmaya mahkumdur. Deneyimlerimizin ve birikimlerimizin üstüne koyarak sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmak kalite anlayışımızı hep en üstte tutmak için öğreniyor ve uyguluyoruz.

Stratejimiz

Yaptığımız işin,işinizin öneminin farkındayız. Bir araya getirilen çıtaların kırılamayacağınında… Bu sebeple kuluçkadan projeye kadar her aşamada birlikte iyi işler çıkarmanın keyfini çıkarıyor, memnununiyetinizin mutluluğunu yaşıyoruz.