Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
01
01
Profesyonel Ekip

Ekibimiz uzmanlardan oluşur, bu nedenle pazarlama ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak benzersiz hizmetler sağlayabiliriz.

02
02
Analiz

Web sitenizi ziyaret eden kişiler arasında belirli davranış senaryolarına göre hedef kitleler oluşturup ardından bu kişilere özelleştirilmiş reklamlar sunmanızı sağlıyoruz.

03
03
Dijital Pazarlamanın Önemi

Dijital pazarlama stratejileri pazarlamacıların hedefleri tanımlamasına, bir kitleyi hedeflemesine ve bu hedef kitleye en iyi erişen dijital bir pazarlama planını geliştirmesine yardımcı olur

04
04
Google ADS

Web sitenizin içeriği, reklam metinlerinin kalitesi ve alakası önem kazanmakta. Bir çok farklı sektörde edindiğimiz tecrübelerin tümünü sizler için kullanıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz.

dijital pazarlama

Faydaları Nelerdir?

Reklamların hedef kitlenize uygun bir şekilde yapılması ve reklamların etkililiğinin artırılması için danışmanlık hizmetleri de sunabiliriz. İki sistemin birlikte kullanımında maksimum fayda sağlanıyor. Google ADS ile hedef kitleyi resmen bir balıkçı misali yakalamak mümkün. Ayrıca bu hedef kitle bir ürün ve hizmet satın almasa bile artık kayıt altına aldığımız bir kitle olarak tutulmakta.

+
Müşterilerimiz
%
Memnuniyet
+
Ekibimiz
Krafthink

AŞAMALARIMIZ

01
Anahtar Kelime Araştırması

Doğru anahtar kelime seçimi arama motoru optimizasyonu çalışmalarında önemli bir yeri vardır. Firmanıza özel anahtar kelimeler seçerek sizi öne çıkarıyoruz.

02
Yerinde Optimizasyon

Web sitesi içeriğini iyileştirmeye yardımcı oluyoruz, böylece ziyaretçiler bunun aramalarıyla nasıl ilişkili olduğunu açıkça anlıyor

03
Sosyal Medya

 Facebook/Instagram reklamları, markanızın hedef kitleye ulaşmasını, satışlarınızı arttırmanızı ve marka bilinirliğinizi artırmanızı sağlar. Bunun yanı sıra, reklamlarınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde görüntüleyebilirsiniz ve hedef kitleye ulaşmak için daha verimli ve etkili bir yol sunar.

01
Onsite Optimization

We help improve website content so visitors clearly understand how it relates to their search

02
Keyword Research

We select themed keywords based on user-intent to solidify rankings based on what users searches

03
Link Building

We help improve website content so visitors clearly understand how it relates to their search

97%

SEO ve Pazarlama

92%

Anahtar Kelime Sonuçları

94%

Google Analytics

85%

Sayfa Dışı SEO